07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτικά
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ «Παραδοσιακά επαγγέλματα που ζουν στη μνήμη μας»
12.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.30 ΙΕΡΑ ΣΚΗΝΩΜΑΤΑ ΝΟΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΞΙΦΟΥΣ
16.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
17.00 MEUCCI
19.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ «Βασίλης Ορφανός» Β΄μέρος
20.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2007 (Μ)
22.00 PRE GAME
22.30 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2007
00.30 VAMOS EUROBASKET Εκπομπή
02.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2007 (Μ)
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανι»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιτάφιος για εχθρούς και φίλους»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
23.00 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ 11η ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίλες»
07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ (Ε)
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ 3
12.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνοικία το όνειρο»
18.00 ΒΥΖΑΝΤΙΟ: Η ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΩΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΩΝ ΤΑΞΕΩΝ
22.00 ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ 3
23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΗΝ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΟΜΙΛΙΑ ΤΗΣ ΓΓ ΤΟΥ ΚΚΕ Α. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
02.00 ΦΙΝΤΕΛ ΚΑΣΤΡΟ
03.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
06.00 ΑΝΤ1 WEEKEND
10.00 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
11.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίλοι και εραστές»
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΑΜ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Knock-off»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΑΘΩΟΣ Ή ΕΝΟΧΟΣ (Ε)
02.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
05.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
06.00 STUDIO ALPHA
10.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
12.00 ΠΑΤΡΑΣ ΑΛΕ ΡΕΤΟΥΡ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ
16.45 BAYWATCH
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συγκάτοικοι με το ζόρι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΖΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Scary movie 3»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 EKΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
06.35 ALTER KIDS
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
23.30 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΥΡΗΝΑΣ
23.35 SEX AND THE CITY
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελεύθερος σκοπευτής»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σενάριο συνομωσίας»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
11.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)
13.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν θέλω να γίνω εκατομμυριούχος»
16.40 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)
18.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγημένος»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σημάδι του δολοφόνου»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ερωμένη του ανέμου»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΡΑΧΝΗ: Η ΣΕΙΡΑ
05.00 ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές σφαίρες 2 1/2»
15.30 THE MAKING OF «SHREK 3»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.45 ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θησαυροί του Σολομώντος»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέταρτο πάτωμα»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φράνκι και Τζόνι»
05.00 SURVIVOR - ΤΑΪΛΑΝΔΗ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ