Διήμερο Low Bap από σήμερα, 9μμ στο «Ρόδον» (Μάρνη), με επικεφαλής τους «Ακτιβ Μέμπερ», που σε δύο τετράωρες συναυλίες θα παρουσιάσουν το σύνολο της δισκογραφίας τους και μαζί τον καινούριο δίσκο τους «Kramahoperata». Σήμερα μαζί τους θα εμφανιστούν οι «Sadanzinia», «Brigada» και «Ρελικα». Αύριο, τα «Κακά Μαντάτα», οι «Βαβυλώνα» και οι «Δίνες» (Ομάδα DJ's). Η τιμή εισιτηρίου για κάθε μέρα είναι 4.000 δρχ., ενώ για το διήμερο 7.000 δρχ.