Τα τραγούδια της νέας δισκογραφικής του δουλιάς, με τίτλο
«Χαμένες Αγάπες», παρουσιάζει ο
Βασίλης Παπακωνσταντίνου στη σκηνή του
«Χάουζ οφ αρτ» (Σαχτούρη 4 και Σαρρή, Ψυρρή). Στις μελωδικές του διαδρομές, που θα διαρκέσουν τη χειμερινή περίοδο, μαζί με το καινούριο υλικό του, ο καταξιωμένος ερμηνευτής παρουσιάζει και παλιότερα αγαπημένα τραγούδια, από την πολύχρονη πορεία του. Ωρα έναρξης: 10.30 μ.μ.