05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ
06.00 MEDITERANEO
06.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 NATIONAL GEOGRAPHIC
12.40 O TOΠΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ, Ο ΜΕΓΑΣ «Το τραγούδι της φώκιας»
13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι μεγάλος ο καημός»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
18.00 FUTBOL, MUNDIAL
18.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
20.00 ΠΑΙΧΝΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
24.00ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ
02.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
03.45 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ(Ε)
04.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
09.30 ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΑ «Μονή Κορμπόβου Τρικάλων»
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 Η ΕΚΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 Η ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ
14.30 INFERNO «Romantic»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Tο παιδί της μαμάς»
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
17.30 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19.15 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
20.15 VIDEO GALLERY
20.15 ART NET (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ασημένιο τρένο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.01 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΟΠΕΡΑ «Τζοβάνα ντ' Αργκο»
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ(E)
15.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ (Ε)
16.00 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Ή ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ; (Ε)
16.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN MILLENNIUM
18.30 ΝΒΑ ACTION
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΒΌΛΤΑ
21.00 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
22.00 ΠΑΙΔΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
22.30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θείος Βάνια»
07.00 ΝΤΑΓΚ
07.20 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΓΚΟΣΤΜΠΑΣΤΕΡ
07.45 ΡΑΜΠΟ
08.10 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ (Ε)
08.40 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
12.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)
12.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
13.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρός θαλασσόλυκος»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ιππότης για τη Βασούλα»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι του Κόκκινου Οκτώβρη»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνήθεις ύποπτοι»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο στόμα του λύκου»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.20 ΟΙΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ
07.30 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΜΟΝΤΑΝΑ
11.30 Ο ΤΑΧΥΔΑΚΤΥΛΟΥΡΓΟΣ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
13.30 ΠΑΡΕΑ ΜΕΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΟΥΠΕΡ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΟΥΙΝΣΛΟΟΥ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απίθανες περιπέτειες στο νησί του Πάτου-Σαν»
16.00 ΣΕΙΡΑ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θόδωρος και το δίκανο»
19.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΑΝΔΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ
22.55 ΓΑΤΕΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος σε πρώτο βαθμό»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η παγίδα»
04.05 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙNΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καθαρόαιμο»
06.00 ΟΙ ΑΘΩΟΙ ΤΗΣ ΠΤΕΡΥΓΑΣ 5 (Ε)
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.30 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ιππότης με τσαρούχια»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ
15.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια λατέρνα»
18.00 CAMPIONATO
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
21.30 CAMPIONATO
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.30 L.A. HEAT
03.30 CAMPIONATO (Ε)
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΤΙ, ΠΩΣ,ΠΟΥ;
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 ΤΙ, ΠΩΣ, ΠΟΥ; (Συνέχεια)
11.00 NEW TIME
13.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...
15.00 VIDEO SELECT
18.00 Ο,ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ (Ε)
18.45 ΤΟ NEW CHANNEL ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ
19.15 ZOOM ΣΤΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ
19.45 CARTOONS
20.45 ΦΥΣΗ - ΚΥΝΗΓΙ - ΘΑΛΑΣΣΑ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.45 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.00 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
12.30 ΖΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΖΙΝΑ (Συνέχεια)
13.30 ΚΟΝΑΝ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ: Η κατάσκοπος που μ' αγάπησε»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 TELE-CINE
17.45 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
18.45 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από τη μια ζούγλα στην άλλη»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολική έκλειψη
24.00 ΓΙΤΑΤΣ ΧΟΤ
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό πάθος»
03.00 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΝΤΟΥΡΚΑΡΙ
05.30 ΚΕΡΚ, ΕΝΑΣ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ
13.00 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
15.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.30 PERFECT ACTION
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
21.00 Η ΕΞΕΔΡΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
01.00 Η ΕΞΕΔΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
02.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM