Διαβάστε σήμερα στο 4σέλιδο «Κομματική Ζωή και Δράση»
- Σε εκδήλωση της ΤΕ Κεφαλονιάς - Ιθάκης του ΚΚΕ μίλησε την περασμένη Κυριακή η Λουίζα Ράζου, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του Κόμματος. Θέμα της εκδήλωσης: «Ο δρόμος της οργάνωσης, του αγώνα, της ενίσχυσης του ΚΚΕ, ο μόνος ελπιδοφόρος για το λαό».
- ΘΕΟΤΟΚΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ: Διδασκόμαστε από το παράδειγμα των θρυλικών μαχητών του ΔΣΕ, συνεχίζουμε με μεγαλύτερη επιμονή και δράση.
- Εκδηλώσεις τιμής και μνήμης από Οργανώσεις του ΚΚΕ.