Κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, για δέκα μέρες στον όμορφο χώρο του Στεκιού Πολιτισμού και Νεανικής Δημιουργίας της ΚΝΕ «Μάνος Λοΐζος», θα φιλοξενηθεί έκθεση βιβλίου με εκδόσεις της «Σύγχρονης Εποχής». Νέοι, αλλά και κλασικοί τίτλοι φιλοδοξούμε να κεντρίσουν το ενδιαφέρον εμπλουτίζοντας τη βιβλιοθήκη κάθε επισκέπτη. Αλλωστε, το καλύτερο δώρο για τις γιορτές είναι ένα βιβλίο! Η έκθεση θα λειτουργήσει στις 11-21 Δεκεμβρίου (ώρες Δευτ. - Παρ.: 18.00-22.00, Σαβ. - Κυρ.: 10.00-22.00). Με ενδιαφέρουσες εκδηλώσεις στο πλαίσιο της έκθεσης βιβλίου η ΚΝΕ επιδιώκει την καλλιέργεια του μορφωτικού ενδιαφέροντος, αφού η γνώση είναι δύναμη! Ετσι, τη Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου, στις 19.00, θα γίνει παρουσίαση των...