Σήμερα , Πέμπτη 4 Νοέμβρη
-- Στις 10 π.μ., ο Μαρίνος Μακρής, μέλος του Γραφείου της ΕΠ Αττικής, θα επισκεφτεί το κτίριο της Alpha Bank, στη Λ. Αθηνών 105, για να συζητήσει με τους εργαζόμενους.
Αύριο, Παρασκευή 5 Νοέμβρη
-- Στη 1 μ.μ., ο Νίκος Παπαγεωργίου, μέλος της ΤΕ Επισιτισμού - Τουρισμού της ΚΟ Αττικής, θα επισκεφτεί το ξενοδοχείο «FOUR SEASONS ASTIR PALACE», για να συζητήσει με τους εργαζόμενους.