Φεύγουν και οι τελευταίοι...
Το αδιαχώρητο υπήρχε, χτες, στο λιμάνι του Πειραιά, καθώς, όσοι εκ των τελευταίων αδειούχων του Λεκανοπεδίου επέλεξαν τα νησιά για τις καλοκαιρινές τους διακοπές, συνωστίζονταν μπροστά στα πλοία. Σχετικά αυξημένη ήταν και η κίνηση στους δυο εθνικούς οδικούς άξονες, χωρίς όμως να δημιουργηθούν ιδιαίτερες δυσκολίες και προβλήματα. Σήμερα και αύριο, αναμένεται να ολοκληρωθεί ουσιαστικά η καλοκαιρινή έξοδος όσων, εκ των κατοίκων της Αθήνας και του Πειραιά, μπορούσαν να ανταποκριθούν στις οικονομικές απαιτήσεις των διακοπών
ΣΕΛ.
14