08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Νιντζάκια, Καραγκιόζης, ο γαμπρός του κουτιού
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Το δημοτικό τραγούδι, με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε) Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί ανθρώπους της τέχνης. Μιλούν για τη ζωή και την πορεία τους στο χώρο του θεάτρου, της μουσικής, του κινηματογράφου και του βιβλίου
20.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με την Δώρα Μόσχου, μέλος του Τμήματος Ιστορίας της ΚΕ του ΚΚΕ για την «Λογοτεχνία της συνωμοσίας»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.10 DAVIS CUP Τένις
13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά ενός παιδιού»
17.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΔΡΟΜΙΚΟΥ ΠΛΟΙΟΥ ΙΝΔΙΑΝΑΠΟΛΙΣ
18.30 ΔΙΕΘΝΕΣ MEETING ΣΤΙΒΟΥ «Θεσσαλονίκη»
20.30 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
21.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY (Ναύπλιο)
22.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ - ΠΟΛΟ (Γ) «Ελλάδα - Ν. Ζηλανδία»
22.30 ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ (Γ)
23.35 ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ (Στιγμιότυπα)
23.50 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ (Α)
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (Συνέχεια)
00.15 ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
07.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ
07.30 ΑΘΑΝΑΤΩΝ ΤΟΠΟΣ
08.30 ΙΚΑΡΙΑ: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ 17ης ΙΟΥΛΙΟΥ 1912
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
16.50 ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΛΟΓΟΥ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
19.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιας πεντάρας νιάτα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΝΤΟ - ΡΕ, ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ
01.15 BALAGAN
07.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ «Ο χώρος - Το σπίτι του ανθρώπου», «Οι αρχαίοι οικισμοί»
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΠΡΟΛΗΨΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ
10.40 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΓΟΝΙΜΗ ΓΗ - Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΣ ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
12.00 ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.40 ΡΕΠΟ
16.00 ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ
17.00 ΑΝΩΝΥΜΗ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ
17.45 DESIGN
18.15 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
20.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
21.00 ΔΡΟΜΟΙ
22.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ
22.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ
23.30 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.30 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
07.30 ΜΠΑΜ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΑ (Ε)
08.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
09.00 ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
12.15 SE FORMA
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
15.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.40 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Συνέχεια)
18.00 FAME STORY IN CONCERT (E)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ωνάσης, ο θρύλος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προειδοποίηση θανάτου»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 MOBILE FUN
04.15 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιάρης»
16.30 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλώς ήρθε το δολάριο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόλεμος με το νόμο»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
11.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
12.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
13.30 ΗΙΤ ΜΙΧ Μουσική εκπομπή
14.00 TOP SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΧΗΡΕΣ CLUB (Ε)
24.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά αμαρτία»
06.30 MEN IN BLACK (E)
07.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
08.15 HORIZONS
10.15 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ
12.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
12.45 BACKSTAGE (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κυνηγοί του θησαυρού του Μεγάλου Αλεξάνδρου» Α΄τηλεοπτική προβολή
16.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυτεχνίτης και ερημοσπίτης»
18.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Austin Powers - το χρυσό εργαλείο» Α΄ τηλεοπτική προβολή
23.10 ΦΑΚΕΛΟΙ (Ε)
00.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χέρι που σκοτώνει»
02.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαζί δεν κάνουμε και χώρια δεν μπορούμε»
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ
16.30 ΟΙ ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ Σειρά
17.30 CALIFORNIA TEENS
18.30 SURVIVOR
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο στόμα της τρέλας»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρίσιμη απόφαση»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ