07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ - Λόλεκ
18.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
07.30 ΞΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ
08.30 BILLY THE CAT
09.00 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
09.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 Η ΠΟΛΗ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Μαγειρική του κόσμου: Βιετνάμ»
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.30 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
17.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
HISTORY CHANNEL
19.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: «Τζάνετ Λι»
19.45 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Σπάζοντας το φράγμα του ήχου»
20.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάψα και σκόνη»
22.45 ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
23.45 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τελικός
00.45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα - Αυστραλία»
01.30 ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χειροκροτήματα»
14.30 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ «Γιώργος Τζαβέλλας»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ (Ε)
20.00 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ
20.50 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΝΕΤ «Στο καλό, κύριε Μπρέιβμαν»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θάνατος του εμποράκου»
07.30 ΣΕΟ ΕΞΤΣΕΙΝΤΖ
08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
09.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
10.00 ΤΑ ΚΟΥΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ
10.30 ΕΛΙΟΤ, Ο ΤΑΡΑΝΔΟΣ
11.00 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
11.30 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Οι Αλπεις»
12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ
15.00 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ
15.30 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ... ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΚΟΝΟ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
21.00 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ «Η σχολή του Μονάχου»
21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σεξ και η Λουτσία»
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ (Ε)
15.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.50 SUPER GAME
17.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
00.10 ΚΩΔΙΚΟΣ «ALIAS»
01.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σημάδι του χαμένου»
03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τύμπανα του πολέμου»
06.45 ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ (Ε)
13.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΙΝΑ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαριχουάνα στοπ!»
23.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μετεόρ»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.30 ALTER KIDS
10.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 BREAKFAST
12.25 Ο ΚΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φιλαράκια»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ (Ε)
22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.25 AUTO ALTER
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.45 SEX AND THE CITY Σειρά
02.15 APHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εικονικός έρωτας»
05.45 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
13.00 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.15 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
18.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
23.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη του αντεροβγάλτη»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.19 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διχασμένο κορμί»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ
14.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
15.45 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρωικός πόλεμος»
23.45 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
00.45 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
03.00 ΕΦΙΑΛΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ
04.00 ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ