07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ρέξι
18.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
07.30 BABALOONS
08.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΗ
08.15 ΕΙΚΟΝΕΣ
08.30 BILLY THE CAT
09.00 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ
09.30 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
10.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ
10.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 Η ΠΟΛΗ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Σίδνεϊ»
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.30 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
17.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.05 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ
20.10 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Κώστας Μουρσελάς»
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ (Προκριματικά)
22.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
23.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (Συνέχεια)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενωμένοι στη ζωή και στο θάνατο»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ (Ε)
20.00 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (Ε)
20.50 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΝΕΤ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκή καταιγίδα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΡΑΝΖΙΤ
01.15 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
02.15 ΜΑΤΛΟΚ
08.00 ΧΙΟΣ - ΨΑΡΑ - ΟΙΝΟΥΣΕΣ, ΤΩΝ ΑΡΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ
08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
09.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
10.00 ΤΑ ΚΟΥΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ
10.30 ΕΛΙΟΤ, Ο ΤΑΡΑΝΔΟΣ
11.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
11.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
12.00 ΧΑΜΕΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΞΑ
12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΑΝΩΝΥΜΗ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ
15.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ... ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΚΟΝΟ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM «Ισόβια καταδικασμένοι»
21.00 ΧΩΡΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά
22.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
23.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κουρσάροι των ουρανών»
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ (Ε)
15.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.50 SUPER GAME
17.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.15 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
00.10 ΚΩΔΙΚΟΣ «ALIAS»
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονσινιόρ»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.15 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
06.45 ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ
13.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΙΝΑ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τετραπέρατος»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πατέρας μου ο μαφιόζος»
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γλυκό πουλί της νιότης»
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.30 ALTER KIDS
10.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 BREAKFAST
12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 2»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ (Ε)
22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.25 AUTO ALTER
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Convict 762»
01.45 SEX AND THE CITY
02.15 APHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Εμμανουέλα στο Ρίο»
05.45 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ (Ε)
11.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
13.00 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.15 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
18.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
23.00 ΦΑΚΕΛΟΙ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
02.00 MODELS INC
03.00 ΜΟΝΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΜΑΛΚΟΜ ΚΑΙ ΕΝΤΙ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ
14.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
15.45 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτευμένος Σαίξπηρ»
00.30 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
03.45 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
04.45 ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ