07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ - Λόλεκ
18.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τη Σοφία Χαλκιαδάκη, με αφορμή την πρώτη της ταινία «15-6--3» που παρουσιάστηκε στο πληροφοριακό σπουδαστικό στη Δράμα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
07.30 ΞΕΝΟ ΠΑΙΔΙΚΟ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ
08.30 BILLY THE CAT
09.00 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ
09.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
10.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ
10.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 Η ΠΟΛΗ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Βολιβία»
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.30 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
17.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε)
20.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΣ ΛΕΠΤΟ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ (Α)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
23.30 ΠΟΛΟ (Α) Προκριματικός «Ελλάδα - Γερμανία»
23.45 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ (Γ) Τελικός
01.30 ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Τελικός
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνο για σένα»
14.30 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ «Γιάννης Τσαρούχης»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ (Ε)
20.00 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ (Ε)
20.50 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΝΕΤ «Ολα για την αγάπη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
01.30 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
08.00 ΛΗΜΝΟΣ - ΑΪ - ΣΤΡΑΤΗΣ
08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
09.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
10.00 ΤΑ ΚΟΥΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ
10.30 ΕΛΙΟΤ Ο ΤΑΡΑΝΔΟΣ
11.00 ΕΡΜΙΤΑΖ
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
12.00 ΟΝ ΔΕ ΛΟΥΖ
12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
15.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΛΛΑΔΑΣ... ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΚΟΝΟ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Α' Κύκλος)
21.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΙΑΦΩΤΙΣΜΟΥ
22.00 E-LIFE
22.30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ
23.00 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΚΙ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΡΓΑΤΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάιμον και Λάουρα»
01.30 ΕΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΕΓΚΛΗΜΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ (Ε)
15.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.50 SUPER GAME
17.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.15 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
00.10 ΚΩΔΙΚΟΣ «ALIAS»
01.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίστερ Τζόνσον»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.15 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
06.45 ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ (Ε)
13.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΙΝΑ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχαδάκια και λεφτάδες»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γονείς υπό κράτηση»
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 TALK SHOW (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Driftwood»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
10.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 BREAKFAST
12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεύση από Ελλάδα»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ (Ε)
22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.25 AUTO ALTER
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
02.15 SEX AND THE CITY Σειρά
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για τον έρωτα»
05.45 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
13.00 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
18.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
23.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
01.45 Models INC
02.45 MONOI ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΜΑΛΚΟΝ ΚΑΙ ΕΝΤ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ
14.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
15.45 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ανθρωπάκι»
23.45 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
00.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
03.00 ΣΕΝΤΣΟΥΡΙ ΣΙΤΙ
04.45 ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ