07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ - Λόλεκ
18.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ
07.30 BABALLOONS
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ
08.30 BILLY THE CAT
09.00 H XAPA KAI ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ
09.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
10.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ
10.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 Η ΠΟΛΗ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Φινλανδία και Βαλτικές χώρες»
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.30 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
17.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
20.00 ΚΟΛΟΣΣΑΙΟ
20.50 ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Προκριματικά»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΠΟΛΟ (Α) «Ελλάδα - Κίνα»
00.15 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ (Γ) Τελικός
ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αθώος εκδικητής»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στέγνωσαν τα δάκρυά μου»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΕΛΕΙΑ (Ε)
20.00 ΛΙΣΤΑ ΓΑΜΟΥ
20.50 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ ΣΤΗ ΝΕΤ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δράμα ζηλοτυπίας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Ολλανδία»
01.30 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
01.30 ΜΑΤΛΟΚ
08.00 ΚΑΛΥΜΝΟΣ
08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
09.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
10.00 ΤΑ ΚΟΥΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ
11.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
11.30 ΤΑ ΖΩΑ ΤΗΣ ΙΒΗΡΙΚΗΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
12.00 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΨΩΜΙ
12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ
15.00 DESIRE
15.30 ΠΡΟΤΥΠΑ ΟΜΟΡΦΙΑΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΧΡΩΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ... ΑΠΟ ΤΗ ΜΥΚΟΝΟ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ
22.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ
23.00 MIXER
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Ο ΞΕΝΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ
01.30 ΕΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΕΓΚΛΗΜΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ (Ε)
15.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.50 SUPER GAME
17.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.15 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
00.20 ΚΩΔΙΚΟΣ «ALIAS»
01.20 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια θαρραλέα γυναίκα»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.10 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
06.45 ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ (Ε)
13.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΙΝΑ
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράκτορες 005 εναντίον Χρυσοπόδαρου»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στις Μπαχάμες»
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
24.00 ΟΛΑ 5 - Best of
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αισθήσεις και αίμα»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
06.30 ALTER KIDS
10.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 BREAKFAST
12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσης ο βομβιστής»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΡΕΞ (Ε)
22.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.25 AUTO ALTER
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή την Κούβα»
01.45 SEX AND THE CITY Σειρά
02.15 APHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο του έρωτα 2»
05.45 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
12.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
13.00 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.15 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
18.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
23.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
01.45 Models INC
02.45 MONOI ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ
14.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
15.45 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φανταστική καταδίωξη»
00.30 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
03.45 Ο ΕΙΡΗΝΟΠΟΙΟΣ
04.45 ΑΣΚΟΥΜΕΝΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ