Εκδήλωση με θέμα «Τέχνη και Αντιφασιστική Πάλη», διοργανώνουν η ΚΟΒ Παιδείας Τρικάλων του ΚΚΕ και ο Τομέας Μαθητών της ΚΝΕ, αύριο, Κυριακή 23 Οκτώβρη, στις 7 μ.μ., στη «Σουίτα». Επιμέλεια Κειμένων: Γ. Μηλιώνης, δημοσιογράφος του «902 Αριστερά στα FM». Αφήγηση: Χρ. Χαλβαντζάρας. Ανάγνωση ποιητικών κειμένων: Σ. Μπιλιάλης. Μουσική Επιμέλεια: Γ. Πέτρου. Τραγούδι: Γ. Πέτρου και Β. Μπαρμπαρούσης. Πιάνο: Π. Μαγκλάρας.