Σε εκδήλωση στα Ανω Λιόσια, με θέμα τη διαχείριση των απορριμμάτων, μίλησε ο υποψήφιος περιφερειάρχης Αττικής με το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης»
Γέμισε η πλατεία Δημαρχείου στα Ανω Λιόσια από ανθρώπους κάθε ηλικίας, από εργαζόμενους και ανέργους, γυναίκες και παιδιά, κατά τη διάρκεια παρουσίασης της πρότασης του ΚΚΕ για τη διαχείριση των απορριμμάτων. Με αμείωτο ενδιαφέρον, οι συγκεντρωμένοι άκουσαν τον Θανάση Παφίλη να παρουσιάζει τα κεντρικά σημεία της πρότασης, ενώ ειδικότερες πλευρές παρουσιάστηκαν από τους άλλους ομιλητές.