Συγκεντρώσεις με τον Θ. Παφίλη
- Σε συγκέντρωση στην κεντρική πλατεία της Νέας Σμύρνης θα μιλήσει τη Δευτέρα, 5/5, στις 7.30 μ.μ., ο Θανάσης Παφίλης, μέλος της ΚΕ και υποψήφιος Περιφερειάρχης Αττικής. Θα χαιρετίσουν η Ειρήνη Ελευθεριάδου, υποψήφια ευρωβουλευτής του ΚΚΕ και ο Αγγελος Βρεττός, υποψήφιος Δήμαρχος Ν.Σμύρνης.
- Την Τετάρτη 7/5, ο Θ. Παφίλης θα μιλήσει στις 7.30 μ.μ. στο Γαλάτσι, πλατεία Εθνικής Αντίστασης (Γαλατσίου & Βεϊκου). Θα χαιρετίσουν η Μαιρήνη Στεφανίδη, υποψήφια ευρωβουλευτής του ΚΚΕ και ο Γρ. Χαραλαμπίδης, υποψήφιος Δήμαρχος Γαλατσίου.