Παρακολουθήστε από την τηλεόραση του «902»
Σήμερα Κυριακή:
- Στις 22.00 στην εκπομπή ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ, ο δημοσιογράφος Κώστας Πασακυριάκος, που επιμελείται και παρουσιάζει την εκπομπή, συζητάει, σε επανάληψη, για το πόσο θα είναι φιλικοί οι Ολυμπιακοί Αγώνες του 2004 για το περιβάλλον της Αττικής, με τους Γιώργο Καζαντζόπουλο, διευθυντή του Τομέα Οριζόντιων Ενεργειών Περιβάλλοντος της Οργανωτικής Επιτροπής Ολυμπιακών Αγώνων «Αθήνα 2004», Κυριάκο Καρύδη, μέλος της Επιτροπής Ολυμπιακών Αγώνων της Κεντρικής Επιτροπής του ΚΚΕ και Χρήστο Κορτζίδη, μέλος της Συντονιστικής Επιτροπής για τη Διάσωση της παραλίας του Σαρωνικού.
Αύριο Δευτέρα:
- Στις 20.15 στην εκπομπή «ΜΕ ΤΗ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ», μια έρευνα για την κατάσταση στα δημόσια νοσοκομεία, σήμερα, με πρώτο σταθμό το νοσοκομείο ΚΑΤ, που επιμελήθηκε και παρουσιάζει η δημοσιογράφος Πόπη Καπετανοπούλου.