Η ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ Αλέκα Παπαρήγα, θα μιλήσει σήμερα Τετάρτη, στις 18.30, στον κινηματογράφο «Χαϊ Λάιφ», στην πλατεία Κοραή του Πειραιά, σε πολιτική συγκέντρωση που οργανώνουν οι εργατικές Κομματικές Οργανώσεις Βάσης και η οργάνωση Α' Πειραιά του ΚΚΕ. Θα συζητηθεί η εκλογική διακήρυξη του Κόμματος.
Η ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ Αλέκα Παπαρήγα θα έχει συνάντηση σήμερα Τετάρτη, στις 11 π.μ., στα γραφεία του Κόμματος στον Περισσό, με την Ενωση Ιατρών Αθήνας Πειραιά (ΕΙΝΑΠ).