Για τα 64 χρόνια συνεχούς προσφοράς του στο ΚΚΕ και τους λαϊκούς αγώνες, τιμά τον σύντροφο Νίκο Λαλακίδη η ΚΟΒ Νεάπολης του ΚΚΕ. Η εκδήλωση θα γίνει αύριο Σάββατο, στις 7.00 το απόγευμα, στα γραφεία της κομματικής οργάνωσης, στην οδό Ευριπίδου 21.
23:00ΜΕΤΑΛΛΩΡΥΧΟΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ: Μετά από 2 μήνες σκληρών απεργιακών μαχών η αδιαλλαξία της εργοδοσίας έσπασε!
22:52ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ & ΕΜΠΟΡΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ: Να πάρει μέτρα η κυβέρνηση ώστε να περιοριστεί το ενεργειακό κόστος για τις μικρές επιχειρήσεις
22:41ΠΙΚΕΡΜΙ: Εκδήλωση την Κυριακή για τα 80 χρόνια από την ναζιστική θηριωδία
22:31ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΟΝ ΕΟΔΥ : Μόνιμες θέσεις εργασίας απαιτούν οι εργαζόμενοι και εργαζόμενες του προγράμματος PHILOS II
22:16ΕΛΛΗΝΟΤΟΥΡΚΙΚΑ: Τουρκική NAVTEX για έρευνες νότια του Καστελόριζου
Περισσότερα...