Παρακολουθήστε σήμερα στην τηλεόραση του «902»:
- Στις 20.15 την εκπομπή «Εις υγείαν» με θέμα: «Πώς μπορούμε να ξεχωρίσουμε τη γρίπη από το απλό κρυολόγημα, πώς μεταδίδονται και πώς αντιμετωπίζονται οι λοιμώξεις του αναπνευστικού κατά τους ψυχρούς μήνες;». Φιλοξενούμενος της Πόπης Καπετανοπούλου ο Νίκος Καρβουνάς, πνευμονολόγος, διδάκτωρ Πανεπιστημίου Αθηνών και αντιπρόεδρος της Ελληνικής Πνευμονολογικής Εταιρίας.
- «Μια πόλη μια ιστορία», ο νέος κύκλος εκπομπών της τηλεόρασης του «902» με τον Παύλο Ρούφα. Ενα οδοιπορικό στην ιστορία των πόλεων και περιοχών που διασχίζουμε πολλές φορές στην καθημερινή μας ζωή. Πώς δημιουργήθηκαν, ποιοι τις κατοίκησαν πριν από μας, πού δούλευαν, πού έμεναν, ποια ιστορικά γεγονότα φανερώθηκαν πάνω τους; Αμέσως μετά το κεντρικό δελτίο ειδήσεων θα προβληθεί το δεύτερο μέρος αφιερωμένο στην ιστορία της πόλης του Πειραιά.