Σήμερα, στις 7 π.μ., ο Σπύρος Χαλβατζής θα κάνει περιοδεία στην ΕΥΔΑΠ (Λαοδικείας).
Αύριο, οι Θεοχάρης Παπαμάργαρης και Νίκος Μπατιστάτος θα επισκεφθούν το ΥΠΕΧΩΔΕ (Αμαλιάδος 17) στις 9 π.μ., ενώ στις 11 π.μ. θα επισκεφθούν τον Οργανισμό Ρυθμιστικού Σχεδίου Αθήνας μαζί με τον υποψήφιο δήμαρχο Αθηναίων της "Αγωνιστικής Συνεργασίας για την Αθήνα" Λεων. Αυδή.
Την Πέμπτη 2 Ιούλη στις 9 π.μ. οι Σπύρος Χαλβατζής και Θ. Παπαμάργαρης θα κάνουν περιοδεία στο Νοσοκομείο Παίδων "Αγία Σοφία".
Σε εκδήλωση που διοργανώνει η "Νομαρχιακή Αγωνιστική Συνεργασία Βοιωτίας", την Πέμπτη, 2 Ιούλη,θα γίνει η ανακήρυξη του υποψήφιου νομάρχη και θα παρουσιαστεί ο προγραμματισμός δράσης για τις νομαρχιακές εκλογές. Η εκδήλωση θα γίνει στις 8.30 το βράδυ, στην αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου Λιβαδειάς.
Ανοιχτή συνέλευση με θέματα την ανάδειξη υποψήφιου νομάρχη, την εκλογική διακήρυξη της παράταξης και την εκλογή νέας Συντονιστικής Επιτροπής, διοργανώνει η Γραμματεία της "Νομαρχιακής Αγωνιστικής Συνεργασίας Ηρακλείου" (ΝΑΣ), αύριο Τετάρτη 1 Ιούλη και ώρα 7.30 μ.μ. στην οδό Ρούσσου Χούρδου 1β.