Κάλεσμα για συσπείρωση και μαζική υπερψήφιση των ψηφοδελτίων συνεργασίας που θα συγκροτήσει το ΚΚΕ. Και το μήνυμα ένα: ΚΚΕ δυνατό, δύναμη για το λαό, για το κίνημα, τη συμμαχία, στήριγμα για τη νεολαία. Μαχητικό βήμα διεθνιστικής αλληλεγγύης με όλους τους λαούς που αγωνίζονται και αντιστέκονται στη νέα ιμπεριαλιστική τάξη. «Παρέλαση» ανθρώπων του πολιτισμού και του πνεύματος στους χώρους συναυλιών, συζήτησης, παρεμβάσεων και δημιουργίας του Φεστιβάλ, στην Πανεπιστημιούπολη στα Ιλίσια....