Σήμερα, Παρασκευή, ο Κώστας Παρασκευάς, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, θα μιλήσει σε σύσκεψη που θα γίνει στο Εργατικό Κέντρο Αλιβερίου, στις 7μ.μ.
Η ΑΕ Λιβαδειάς του ΚΚΕ καλεί τα μέλη της, τους φίλους και οπαδούς της σε συγκέντρωση ενόψει των εκλογών που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή, 20 του Φλεβάρη, στις 11 το πρωί, στον κινηματογράφο «Φίλιππος», με ομιλητή τον Δημήτρη Κουτσούμπα, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ και διευθυντή του «Ριζοσπάστη».
Την Κυριακή ο Ορέστης Κολοζώφ, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ, θα μιλήσει στην εκδήλωση της Κομματικής Οργάνωσης Χολαργού του ΚΚΕ, στις 10.30 το πρωί, στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου.