Οι εργαζόμενοι - και ιδιαίτερα όσοι βρίσκονται στον τομέα της Υγείας - πρέπει να σταθμίσουν την ψήφο τους, όχι με βάση τι έχουν πει τα κόμματα τις τελευταίες τριάντα μέρες της προεκλογικής περιόδου, αλλά σύμφωνα με τη συνολική πολιτική και θέσεις τους. Μάλιστα, οι εργαζόμενοι στο δημόσιο τομέα στην Υγεία, έχουν πλέον την εμπειρία να κρίνουν τόσο τη ΝΔ, όσο και το ΠΑΣΟΚ. Να κρίνουν την πολιτική τους, η οποία διαρκώς υποβαθμίζει το δημόσιο και ενισχύει τον ιδιωτικό τομέα. Από την άλλη, το ΚΚΕ, είναι το μοναδικό κόμμα, που όλα αυτά τα χρόνια, αγωνίζεται και ζητά, την πλήρη κατάργηση του επιχειρηματικού τομέα στην Υγεία. Τα παραπάνω τόνισε ο Σπύρος Χαλβατζής, υποψήφιος βουλευτής στη Β΄ Αθήνας...