Παρακολουθήστε στην τηλεόραση του «902» σήμερα Πέμπτη και αύριο Παρασκευή στις 18.45 στα πλαίσια της εκπομπής «Εις υγείαν», τα δύο μέρη μιας συζήτησης για τις φοβίες. Στην πρώτη αναλύονται οι μορφές φοβίας που υπάρχουν και οι αιτίες δημιουργίας τους και στη δεύτερη αναλύονται τα συμπτώματα και η αντιμετώπιση μιας φοβίας. Φιλοξενούμενος της Πόπης Καπετανοπούλου είναι ο Χαράλαμπος Τουλούμης, επιμελητής α' στο Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αθήνας.