Προς υπουργό Δικαιοσύνης: Μαύρη μαυρίλα πλάκωσε χτες στην οδό Σωκράτους, Εφετείο μεριά, κύριε Ευάγγελε. Επρεπε να έκανες μια βόλτα από κει για να έβλεπες ποιοι είναι οι φασίστες. Δεν τους έφτανε που τους παραδώσατε άσπιλους στην κοινωνία, καθιστώντας "ανύπαρκτη" τη ΜΑΒΗ τους, ήταν και προκλητικοί από πάνω, βρίζοντας τις γυναίκες δημοσιογράφους. Για μαζέψτε τους λιγάκι, αυτούς και ορισμένους δικηγόρους τους, που δεν καλωσόρισαν τη δικαστική απόφαση μόνο με χειροκροτήματα, αλλά ζητωκραύγαζαν κιόλας υπέρ της "ανύπαρκτης" για την κυβέρνηση ΜΑΒΗ!...