Η ΤΟ Δυτικής Θεσσαλονίκης του ΚΚΕ και η ΚΟΒ Πολίχνης εκφράζουν τα θερμά συλλυπητήρια στην σ. Αννα Παναγιωτοπούλου για το «φευγιό» της αγαπημένης της κόρης Μαρίας.
«Η συναγωνίστρια Μαρία Παναγιωτοπούλου έδωσε σκληρή μακρόχρονη μάχη για τη ζωή της χωρίς να μειώσει το ενδιαφέρον της και τη δράση της για τα προβλήματα που ταλανίζουν τη λαϊκή οικογένεια. Οι συναγωνιστές της θα την θυμόμαστε πάντα.
Εκφράζουμε τη θλίψη μας στον σύζυγο και τα τρία παιδιά της, σε όλη την οικογένεια», σημειώνουν.