|
«Οσες μέρες απομένουν να δουλέψουμε και να ξανοιχτούμε, να μπούμε σε σπίτια, σε χώρους δουλιάς, ώστε να φτάσει το ψηφοδέλτιο της ΝΑΣ και των αγωνιστικών δημοτικών συνδυασμών παντού». Με αυτά τα λόγια ο υποψήφιος νομάρχης Θεσσαλονίκης Γιάννης Ζιώγας έδωσε χτες, στη μεγάλη κεντρική προεκλογική συγκέντρωση της ΝΑΣ στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, το σύνθημα για τη μάχη του ψηφοδελτίου την τελευταία βδομάδα μέχρι τις εκλογές.