Τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της «Αγωνιστικής Δημοτικής Κίνησης» (ΑΔΗΚ) στα Γιάννενα γίνονται σήμερα Τετάρτη στις 8 μ.μ., στη στοά Ορφέα. Θα μιλήσει ο υποψήφιος δήμαρχος της ΑΔΗΚ, Σπύρος Εργολάβος.
Η Δημοτική Κίνηση «Πειραιάς Αναγέννηση» παρουσιάζει το ψηφοδέλτιό της αύριο Πέμπτη 19 Σεπτέμβρη στη 1 μ.μ. στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Πειραιά, πλατεία Κοραή.
H Δημοτική Κίνηση «Πάτρα Μπροστά Ενωμένοι», με επικεφαλής τον Παναγιώτη Κοσιώνη, καλεί στα εγκαίνια του Εκλογικού Κέντρου (Μαιζώνος 106, κοντά στο δημαρχείο), αύριο Πέμπτη 19 Σεπτέμβρη στις 8.30 μ.μ.
Περιοδεία στον Ακροκέραμο πραγματοποιούν σήμερα στις 6.30 π.μ. εκπρόσωποι της «Νομαρχιακής Αγωνιστικής Συνεργασίας» (ΝΑΣ)και ο υποψήφιος δήμαρχος Κερατσινίου Δημήτρης Μουρίκης.