Τι νομίζατε, χωρίς μετρό, χωρίς παράτες και χωρίς Λαλιώτη, θα τη βγάζαμε χτες; Στήθηκαν πάλι οι κάμερες στο σταθμό του Συντάγματος και απέναντί τους οι πρόεδροι των μεγάλων ΠΑΕ να δεσμεύονται, απέναντι Λαλιώτη και ανθρώπων, για το «σεβασμό» που θα δείξουν οι φίλαθλοι απέναντι στο Αττικό (πιο «Αττικό», βρε παιδιά!) μετρό...
Εκείνο, όμως, που εντυπωσίασε σίγουρα περισσότερο ήταν η ανάλυση της λέξης «φιλότιμο» από τον Γ. Βαρδινογιάννη...
Γερά τα μάρμαρα, παιδιά! Ολα έμειναν στη θέση τους!